Поради для молоді: 10 секретів успішної співбесіди
Шановні випускники, зараз ви на порозі завершення навчання у коледжі, багато з Вас підуть навчатися далі, дехто планує далі працювати, хтось думає поєднувати роботу і навчання. Сподіваємося Вас налаштують на успішну співбесіду наші поради. Найважливішим і вирішальним етапом на шляху до бажаного робочого місця є співбесіда. Будь-яка співбесіда – це новий досвід, який може виявитися корисним. Це можливість оцінити себе, завести ділові контакти, вчасно усвідомити, що, можливо, засиділися на нинішньому місці роботи, і вирішити, куди рухатися далі.
Корисні підказки щодо організації дистанційного навчання здобувачам освіти
З карантином ми, перейшли на формат дистанційної роботи.
Для багатьох студентів це буде перший такий досвід, тож кожному доведеться шукати спосіб, як виконувати всі завдання з дому без втрати продуктивності й у тісному контакті з викладачами. Для переходу на дистанційне навчання замало просто взяти ноутбуки і закрити за собою двері коледжу, найскладніше починається, коли Ви починаєте свій робочий день вдома. Ось кілька порад, завдяки яким можна безболісно перейти на цей формат.
Поради з подолання передекзаменаційного стресу
Тривожність в передекзаменаційний період може проявлятися:
- В почутті ізоляції, про що важко розповісти і батькам, і вчителям;
- в панічному занепокоєнні, яке складно подолати;
- в стані незадоволеності в своїх силах;
- у відчутті, що нічого не можна встигнути за час, що залишився;
- в розгубленості, через невміння відокремити головне від другорядного.
Поради з подолання передекзаменаційного стресу
Вчитися в навчальному закладі, який ви вибрали, не так уже й важко, головне – уловити ритм, за яким працює система та не пускати все на самоплив. З самого початку потрібно налаштуватися на комунікабельний лад, побороти свій сором і з легкістю знайомитися. У навчальному закладі, де ти тепер навчаєшся, вивчи імена всіх своїх викладачів, відвідуй всі заняття, налагодь контакт з одногрупниками і бажано з деякими з них здружитися по-справжньому.
Психічне здоров'я. Умій володіти собою
Робота над емоційним інтелектом
Телефони довіри. Всеукраїнські безкоштовні
Всеукраїнська дитяча лінія «Телефон довіри» 8 800 500 21 80 За цим номером будь-яка дитина навіть з найвіддаленішого населеного пункту України може звернутися, почути відповідь на важливі, без перебільшення, болючі питання та отримати кваліфіковану консультацію психологів, юристів, педагогів — дітям, батькам. Працює з 09:00-21:00
Шановні першокурсники, що потрібно для того, щоб краще вчитися!
Кожна людина навчається протягом всього свого життя. Тепер такий час що від цього нікуди не подінешся. Здатність неймовірно добре навчатись — це те що дозволило людському виду створити цивілізацію, та заволодіти планетою.
Як вберегти себе від кібербулінгу: поради практичного психолога
Сучасний світ зосередився на вирішенні проблем пов’язаних зі здоров’ям. В умовах карантину, коли ми з вами маємо перебувати більше часу вдома, спілкування шукаємо в мережах Інтернету, навчаємось дистанційно, молодь все частіше стикається з кібербулінгом. Раніше хуліганів можна було зустріти на вулиці, та зараз вони частково перейшли в Інтернет.
Як зберігати рівновагу під тиском стресу: 10 порад
Вміння, яке всім нам час від часу потрібне, — контроль над власними емоціями. Особливо це важливо в критичних та стресових ситуаціях. Тому сьогодні пропонуємо ознайомитись з методами, які допоможуть вам зберігати рівновагу під тиском стресу. Здатність керувати своїми емоціями і зберігати спокій під тиском обставин має прямий зв’язок з вашою продуктивністю.
Навичка XXI століття. Як розвинути креативне мислення: поради практичного психолога
Креативність вносять в топ-навичок для майбутнього, тренінги та книжки пропонують безліч способів її зміцнити, від дітей очікують креативність ще до того, як вони навчились відтворювати знання. Чому ж розвинуте креативне мислення прописується у вимогах до вакантних місць і згадується в резюме кандидатів на посади?