100-річчяз дня заснування

+380-50-6264506

100-річчяз дня заснування

91 річниця Таврійського ДАТУ!

91 річниця Таврійського ДАТУ!

Шановні студенти, викладачі, співробітники, ветерани та всі, хто носить почесне звання випускника нашого славетного Університету!

Вітаю усіх з Днем Університету, з 91 річницею Таврійського ДАТУ!

Наша Alma mater пройшла славетний шлях становлення. Саме у ТДАТУ у всі часи знаходився осередок освіти і аграрної науки Запорізького краю. МІМСГ, ТДАТА, а тепер ТДАТУ 91 рік випускає у світ освічених, талановитих людей – успішних фахівців-практиків різних галузей, державних діячів, котрі у своїй щоденній праці прославляють свою Alma mater. Сьогодні наші випускники не тільки працюють, а й боронять Україну на полі боя.

Головне багатство нашого університету – щирі, щедрі та талановиті науковці і співробітники, які своєю працею створюють імідж та добру славу Alma Mater, є взірцем для сучасних студентів. Кожен із вас є важливою частиною Університетської родини! Лише спільними зусиллями ми можемо подолати всі виклики таких складних воєнних часів, повернути впевненість у мирне й успішне майбутнє нашої рідної України.

Бажаю викладачам широких і щасливих доріг, миру і віри в перемогу, творчої наснаги і натхненної праці на благо ТДАТУ.

Студентам бажаю зберігати і примножувати кращі традиції та надбання Університету і з гордістю нести звання студента ТДАТУ!

Слава ТДАТУ! Слава Україні!

Сергій Кюрчев – ректор ТДАТУ