100-річчяз дня заснування

+380-50-6264506

100-річчяз дня заснування

Про коледж

Illustration

Наша історія

ВСП "Бердянський фаховий коледж ТДАУ імені Дмитра Моторного" - один з найстаріших учбових закладів України.

1 жовтня 1924рішенням Бердянського Окрвиконкому була створена профшкола виноградарства та садівництва

1 вересня 1930за Постановою Ради Народних комісарів України агропрофшкола була реорганізована у технікум плодовиноградарства. З 1944 року, після повернення з евакуації, заклад знову розпочав свою роботу вже під назвою "Технікум виноградарства і виноробства".

29 жовтня 1987наказом Державного агропромислового комітету Української РСР технікум був перейменований у «Технікум харчової промисловості».

19 жовтня 1995 Згідно з постановою Міжгалузевої атестаційної комісії технікум визнаний вищим учбовим закладом I рівня акредитації.

29 червня 2004Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України Бердянський технікум харчової промисловості було реорганізовано у регіональний структурний підрозділ Таврійської державної агротехнічної академії.

31 травня 2007Відповідно до указів Міністерства аграрної політики України ВСП "Бердянський технікум харчової промисловості ТДАУ" реорганізовано у ВСП "Бердянський коледж ТДАУ".

4 березня 2020Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України заклад освіти перейменовано на відокремлений структурний підрозділ «Бердянський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».

Illustration

За період становлення в закладі сформовано приблизно 35000 фахівців для структури сільськогосподарського комплексу України та інших країн. Поміж студентів закладу - новатори виробництва, керівники організацій, управлінь, педагоги вищих учбових закладів.

99

Років існування закладу

35000+

Підготовлених фахівців за час існування

500+

Кількість здобувачів освіти наразі

59

Відсоток викладачів вищої категорії

Погляд на коледж 

Двері нашого коледжу відкриті для всіх, хто хоче не тільки отримати диплом, а й знайти нових друзів, захоплення та приєднатися до нашої великої родини.

Зробіть ще один крок до своєї мрії.

"Кожен, хто перестає вчитися, старіє, – не важливо, в 20 або 80 років, – а будь-який інший, хто продовжує вчитися, залишається молодим. Найважливіше в житті – це зберегти мозок молодим".

Генрі Форд

Наша адміністрація

Адміністрація коледжу поділена на підрозділи. Ці підрозділи співпрацюють та комунікують між собою.

Illustration

Ірина Віталіївна Ніколаєва

Виконуюча обов'язки директора коледжу

Illustration

John Gilstone

Заступник директора з навчальної роботи

Illustration

Людмила Володимирівна Ірза

Заступник директора з виховної роботи

Illustration

Andrew Drill

Завідувач навчально-методичної лабораторії

Illustration

Andrew Drill

Методист

Illustration

Andrew Drill

Завідувач економічним відділенням

Illustration

Andrew Drill

Завідувач механіко-технологічним відділенням

Illustration

Andrew Drill

Завідувач заочним відділенням

Партнерство

Найважливішим аспектом партнерства є спільність ідей і цілей в організації та провадженні освітньої діяльності.
Коледж об’єднує зусилля з освітніми установами, підприємствами та організаціями у напрямку системного, конструктивного та взаємовигідного співробітництва для забезпечення високої якості професійної підготовки кадрів, залучення додаткових ресурсів для розвитку освіти та її орієнтації на сучасні технічні й технологічні умови.

Award "Most Innovative Solutions for Companies"

Таврійський державний агротехнологічний університет

Award "Best Service Provider"

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти

Award "Best Service Provider"

Управління Державної служби якості освіти у Запорізькій області

Award "Best Service Provider"

Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації

Наше відео

 Для вас ми зняли цей надихаючий відеоролик. У зйомках взяли участь наші студенти. Пропонуємо переглянути!

Хочете приєднатися до нас?

Ознайомтеся з інформацією про вступ та зв'яжіться з нами.

Практичне навчання

Ми працюємо з багатьма відомими підприємствами та установами. Їхні співробітники є керівниками практик, а наші студенти вирішують практичні завдання під час проходження виробничої, технологічної та переддипломної практик на базі цих компаній.

Illustration

ПрАТ «Бердянські жниварки»

Провідний український виробник сільгосптехніки, та одне з небагатьох вітчизняних підприємств, здатних впевнено конкурувати з кращою імпортною технікою.

Illustration

ТОВ «Бердянські ковбаси»

Підприємство спеціалізується на:- виробництві м’ясних продуктів;- переробленні та консервуванні риби, ракоподібних і молюсків;- переробленні та консервуванні фруктів і овочів.

Illustration

ТДВ «Бердянський хлібокомбінат»

Передове підприємство з виробництва хліба та хлібобулочних виробів; виробництва борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання.

Illustration

ТОВ «ЛГЗ «Хортиця»

Позиціонує себе як провідний виробник алкогольних напоїв, використовуює лише новітні технології. Виробничий процес лікеро-горілчаного заводу "Хортиця" гарантує продукт абсолютної якості.

Illustration

АТ КБ «ПриватБанк»

Найбільший за розмірами активів український банк і лідер роздрібного банківського ринку України. Одним із перших запровадив в Україні сучасні цифрові банківські послуги та унікальні технологічні рішення.

Illustration

АТ «Ощадбанк»

Український комерційний банк, другий за розмірами активів та найбільший за кількістю відділень серед усіх банків України. Перебуває в державній власності.

Illustration

ТОВ «Миколаївський коньячний завод»

На заводі встановлена ультрасучасна італійська лінія розливу. Це надсучасний високотехнологічний коньячний завод, який володіє повним циклом виробництва.

Illustration

ТА «Темеринда»

Туристичне агенство "Темеринда" вже більш ніж 15 років у галузі туризму та відпочинку.Головна місія агентства – допомогти людині придбати оптимальний для нього тур.

Illustration

ТОВ «40 РОКІВ-АГРО»

Одне з найстаріших діючих господарств регіону, відсвяткувало недавно свій 60-річний ювілей. Спеціалізується на вирощуванні традиційних для півдня України сільськогосподарських культур. 

Illustration

СВК «Україна»

Одне з передових сільськогосподарських підприємств регіону. Основним видом діяльності агрокомпанії є вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур.

Illustration

ПАТ "ЧУМАК"

Компанія національного рівня, одне з найбільших підприємств в Україні. «Чумак» спеціалізується на виробництві томатної пасти, кетчупів, майонезів, виробництві сезонної консервації, тощо.

Illustration

ДП «Ілліч – Агро Донбас»

Дочірнє підприємство агрохолдингу HarvEast, що спеціалізується на випуску сільськогосподарської продукції. Основним напрямком діяльності є рослинництво та молочне тваринництво.