+380-50-6264506

Вступнику 2023

Вступна кампанія 2023

Illustration

Інформація

ВСТУП-2023: 10 КРОКІВ ДЛЯ ВСТУПУ ДО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ У 2023 РОЦІ
Попри воєнний стан в Україні триває активна підготовка до вступної кампанії у 2023 році. Зокрема, зареєстровано Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої, демонстраційні варіанти тестів уже із семи предметів НМТ доступні на сайті УЦОЯО. Для допомоги вступникам МОН підготувало головні кроки, які допоможуть стати студентом у 2023 році:
1. Ключовий інструмент вступної кампанії 2023 року – особистий електронний кабінет вступника.
2. ЗВО створює консультаційний центр приймальної комісії для надання допомоги вступникам під час реєстрації особистого електронного кабінету та подання заяв. Вступники можуть звернутися до консультаційного центру будь-якого ЗВО.
Реєстрація особистих електронних кабінетів здійснюється на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua/. Особисті електронні кабінети вступників працюють до 30 листопада.
3. Під час реєстрації особистого електронного кабінету вступник зазначає такі дані:
● серію та номер документа (одного з документів) про раніше здобуту освіту (основу вступу);● номер, PIN-код та рік отримання сертифіката НМТ/сертифіката ЗНО/екзаменаційного листка, що був одержаний під час реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ;● тип та номер (серію та номер) документа, що посвідчує особу, або реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (у разі відсутності сертифікатів ЗНО/сертифіката НМТ/екзаменаційного листка ЄВІ/ЄФВВ).
4. Якщо вступник має пільги, він повинен звернутися до одного із закладів вищої освіти (ЗВО) та надати документи, що підтверджують право на спеціальні умови вступу.
Зауважимо, що у 2023 році збережено усі пільги та пільгові категорії, передбачені законами, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій.
Вступники, які зареєстровані та перебувають на ТОТ, зможуть проходити усі процедури вступної кампанії дистанційно.
Застосування пільг для жителів особливо небезпечних територій (ОНТ) буде визначено у травні з урахуванням розвитку воєнно-політичної ситуації в Україні.
5. Скласти вступні випробування.
6. Вступники зможуть подати до двадцяти заяв у сукупності за всіма джерелами фінансування та основами вступу, з яких не більше п’яти заяв на бюджет.
7. Для вступу на бюджет або для переведення на такі місця набрати не менше ніж 130 балів.
● Конкурсний бал для вступу на бюджет або для переведення на такі місця не може бути менше ніж 130,000 балів.● Конкурсний бал для вступу на контракт ЗВО визначає самостійно.
8. Отримати рекомендацію на навчання.
Статуси заяви в особистому електронному кабінеті вступника може набувати таких значень:
● «Рекомендовано до зарахування (навчання за державним (регіональним) замовленням)» – вступник пройшов конкурсний відбір та рекомендований до зарахування на навчання за державним або регіональним замовленням;● «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)» – вступник пройшов конкурсний відбір та рекомендований до зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
9. Підтвердити свій вибір в електронному кабінеті.
Особи, яким надійшло повідомлення в особистому електронному кабінеті вступника про отримання рекомендації до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (які одержали інформацію з офіційного вебсайту закладу вищої освіти), у відповідні строки мають підтвердити вибір місця навчання в електронному кабінеті з накладанням кваліфікованого електронного підпису або особисто в закладі освіти.
10. Укласти договір про навчання із ЗВО.
Підставою для зарахування особи на навчання є підтвердження вибору місця навчання, виконання вимог до зарахування та укладення договору про навчання в ЗВО Договір про навчання може бути укладений дистанційно з накладанням кваліфікованих електронних підписів.
У разі зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб додатково укладається договір між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою, яка замовляє платну освітню послугу для себе або для іншої особи, беручи на себе фінансові зобов’язання щодо її оплати.
Особи, місце проживання яких зареєстроване (задеклароване) на тимчасово окупованій території та які перебувають на ній, можуть укласти договір про навчання в ЗВО впродовж трьох місяців після початку навчання.

Illustration

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та
зарахування на навчання

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Програми вступних випробувань

Розклад вступних випробувань

Денне відділення

 • Вступники на основі базової загальної середньої освіти

  основна сесія 14 липня 2023 9:00 - 11:00
  додаткова сесія 09 серпня 2023
  9:00 - 11:00

 • Вступники на основі повної загальної середньої освіти

  співбесіда 01 серпня 2023 9:00 - 11:00

 • Вступники на основі диплома кваліфікованого робітника

  співбесіда 01 серпня 2023 9:00 - 11:00

Заочне відділення

 • Вступники на основі повної загальної середньої освіти

  співбесіда 01 серпня 2023
  9:00 - 11:00

 • Вступники на основі диплома кваліфікованого робітника

  співбесіда 01 серпня 2023
  9:00 - 11:00

Результати вступної кампанії

Денне відділення

 • Результати вступних випробувань

  ● на базі БЗСО● на базі ПЗСО● на базі диплома кваліфікованого робітника

 • Рейтингові списки

  ● на базі БЗСО● на базі ПЗСО● на базі диплома кваліфікованого робітника

 • Списки рекомендованих

  ● на базі БЗСО● на базі ПЗСО● на базі диплома кваліфікованого робітника

 • Накази на зарахування

  ● на базі БЗСО (бюджет)● на базі БЗСО (контракт)● на базі ПЗСО (бюджет)● на базі ПЗСО (контракт)● на базі диплома кваліфікованого робітника (бюджет)● на базі диплома кваліфікованого робітника (контр.)

Заочне відділення

 • Результати вступних випробувань

  ● на базі ПЗСО● на базі диплома кваліфікованого робітника

 • Рейтингові списки

  ● на базі ПЗСО● на базі диплома кваліфікованого робітника

 • Списки рекомендованих

  ● на базі ПЗСО● на базі диплома кваліфікованого робітника

 • Накази на зарахування

  ● на базі ПЗСО (бюджет)● на базі ПЗСО (контракт)● на базі диплома кваліфікованого робітника (бюджет)● на базі диплома кваліфікованого робітника (контр.)

Перелік документів для вступу

У 2023 році документи на вступ до вищих навчальних закладів приймаються через електронний кабінет вступника. З початком вступної кампанії абітурієнту потрібно створити електронний кабінет, через нього завантажити копії необхідних документів.

Через особистий кабінет вступник подає заяви до вишів на бажані конкурсні пропозиції.

Які документи потрібні для реєстрації електронного кабінету

● документ про освіту (атестат, свідоцтво);● номер, PIN код сертифіката ЗНО, НМТ;● серія та номер посвідчення особи (паспорт, код ІПН);● документи, які дають право на вступ за спеціальними умовами.

Є випадки, в яких абітурієнту дозволено подавати документи на вступ у паперовій формі:● якщо немає можливості подати документи через електронний кабінет;● у разі подання документів іноземцями та особами без громадянства;● у разі подання іноземного документа про освіту;● у разі подання документа про освіту старого зразка;● у разі подання заяви на вступ до або після строків, зазначених у правилах прийому.У цих випадках заяви подаються вступником особисто до приймальної комісії вишу.

В паперовій формі подають такі документи:

● паспорт або інший документ про посвідчення особи;● військовий квиток, приписне або тимчасове посвідчення;● атестат та додаток до нього;● сертифікат ЗНО, НМТ;● документ, що підтверджує право на зарахування по співбесіді, іспитам або квотам;● 4 кольорові фотокартки розміром 3х4.
Крім оригіналів приймальні комісії вимагають копії паспорта, атестату, військового посвідчення. Медична довідка не потрібна для вступу, проте приймальна комісія може додати до переліку і її при вступі на окремі спеціальності або конкурсні пропозиції.

Контакти та графік роботи приймальної комісії

Адреса: 69063, Україна, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 226, корпус 4, ауд. 42Телефон: +380-50-6264506E-mail: moc.liamg%40utadtkb

Розклад роботи Приймальної комісії під час прийому заяв і документів:

 • Понеділок

  08:00 - 16:00

 • Вівторок

  08:00 - 16:00

 • Середа

  08:00 - 16:00

 • Четвер

  08:00 - 16:00

 • П'ятниця

  08:00 - 16:00

 • Субота

  08:00 - 14:00