100-річчяз дня заснування
План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти на 2024/2025 навчальний рік
1. Нормативно-правове та інформаційне забезпечення попередження насильства та булінгу1.1 Вивчення нових нормативно-законодавчих документів щодо протидії булінгу (цькуванню), ознайомлення з провідними практиками щодо протидії булінгу. Термін виконання: Протягом 2024/2025 навчального року Відповідальний: Адміністрація коледжу, педагогічні працівники
Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування)
та відповідальність осіб причетних до нього
1. Про доведені випадки булінгу згідно рішення комісії директор обов’язково повідомляє органи Національної поліції України та Службу у справах дітей міської ради (якщо булінг стосується неповнолітніх).
Процедура подання та розгляду учасниками освітнього процесу заяви про випадки булінгу (цькування) в коледжі
Якщо Ви або студент (студентка) коледжу стали жертвою булінгу (цькування) чи були свідками такого діяння або отримали достовірну інформацію про нього, то необхідно обов’язково повідомити про це директора, подавши заяву.
Безпека дітей в інтернеті
За даними міжнародного дослідницького проєкту ESPAD, у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно 50% – 4 та більше годин. Діти також використовують Інтернет для навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв'язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки.
Тренінг про булінг
Сьогодні серед молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як булінг в навчальних закладах. Отже, що це таке: булінг у перекладі з англійської - хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація. Це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або дітей.
Протидія булінгу