100-річчяз дня заснування

+380-50-6264506

100-річчяз дня заснування

Спорт

Спортивне життя

У ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ» навчаються здобувачі освіти, серед яких чимало таких, які освітній процес поєднують з активним заняттям спортом. У коледжі постійно працюють спортивні гуртки з різних видів спорту, якими керують досвідчені тренери-викладачі. Наші спортсмени неодноразово досягали високих результатів в змаганнях серед закладів фахової передвищої освіти області та міста.
Студенти – члени спортивних команд неодноразово завойовували звання чемпіонів області з різних видів легкої атлетики, приймали участь в змаганнях з волейболу, настільного тенісу, футболу.
Щороку спортсмени-гуртківці за підтримки викладачів фізичного виховання організовують та проводять в коледжі День здоров’я, дні пропаганди здорового способу життя, спорту і туризму, під час яких відбуваються загальноколеджівські чемпіонати з волейболу , футболу, легкої атлетики, гирьового спорту та настільного тенісу. Найбільше глядачів збирає турнір з настільного тенісу та футболу між збірними командами викладачів та студентів. Завершальним етапом є ігри «Веселі старти», які проводяться традиційно.

Для задоволення потреб у руховій активності здобувачі освіти відвідують спортивні гуртки та секції з таких видів спорту:

Настільний теніс

понеділок – середа, 16:30-18:00

Легка атлетика

понеділок – середа, 16:30-18:00

Волейбол

(юнаки): вівторок – четвер, 16:30-18:00(дівчата): вівторок – четвер, 16:30-18:00

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Футбол

(юнаки): вівторок – четвер, 16:30-18:00

Тренажерний зал

вівторок – четвер, 16:30-18:00

Розвитку рухової активності студентської молоді сприяє проведення загальноколеджівської спартакіади з багатьох видів спорту, фізкультурно–оздоровчих ігор «Веселі старти», «Нумо, дівчата», «Козацькі забави», військово–спортивної гри «Сокіл».
Щорічно до Дня коледжу проводиться відзначення та нагородження переможців, призерів обласних та Всеукраїнських змагань, а також кращих спортсменів навчального закладу.
Здоров’я молоді – головна мета суспільства, бо саме це визначає майбутнє країни, її економічний і духовний розвиток, рівень життя, культури, науки. Нація, що не турбується про здоров’я своїх дітей, приречена на вимирання. Ніщо не може бути принесено в жертву здоров’ю – ні хвора економіка, ні падіння моральних засад суспільства.
Тож будьмо здоровими!

Крім участі у спортивних гуртках, здобувачі освіти регулярно приймають участь у різноманітних спортивних заходах:

Велопробіг

Скелелазіння

Пляжний волейбол

День здоров'я