100-річчяз дня заснування

+380-50-6264506

100-річчяз дня заснування

Профорієнтаційний путівник

ШАНОВНИЙ ГІСТЬ!

Мрії – це частинки нашого життя, без яких важко уявити будні. Вони роблять життя яскравим. У кожної людини мрії різні. Хтось мріє про хороше майбутнє, про щастя, міцне  здоров’я, престижну освіту чи блискучу кар’єру. Для когось мрії стають орієнтиром до дій. Комусь же слугують затишною місциною, куди можна втекти від реальності. А можливо, у декого, то зовсім не мрії, а лише класний план дій. Малюючи картину свого майбутнього життя, в нашій уяві постає не тільки соціальний статус, але й майбутня професія та кар’єра.Як здобути професію своєї мрії? Де він - шлях до успіху? Як не втратити свій шанс? З чого розпочати?

«....Шлях довжиною у тисячу кілометрів починається з першого кроку»Лао-Цзи

Кожна людина іде по життю своїм унікальним шляхом. Він особливий. І ми ніколи не зможемо пройти його вдруге. Цей шлях веде широкими, відкритими просторами, а іноді вузькими, тернистими стежками.Запрошуємо доєднатися до нашої освітянської родини, в якій ми:● допомогаємо обрати неповторний шлях!● підкажемо, як зробити життєву дорогу цікавою, насиченою і продуктивною!● дамо можливість рухатись вперед, долаючи будь-які перешкоди!● покажемо, як знайти себе і реалізувати свій потенціал!● доведемо, що використовувати всі можливості сьогодення легко! 
Ми навчимо будувати майбутнє!

ОБЕРИ ПРОФЕСІЮ СВОЄЇ МРІЇ

Illustration
Illustration

ПРОТЕСТУЙ СЕБЕ

Пройди профорієнтаційне тестування та визнач свою схильність до різних сфер професійної діяльності. Безкоштовно!

Illustration

ОТРИМАЙ КОНСУЛЬТАЦІЮ КАР'ЄРНОГО РАДНИКА

Отримай індивідуальну консультацію професійного кар'єрного радника, який допоможе тобі обрати найкращу професію. Безкоштовно!

Illustration

ПОДИВИСЬ ВІДЕО З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

Профорієнтаційне відео за участю здобувачів освіти нашого коледжу.

Illustration

ЩО НА ТЕБЕ ЧЕКАЄ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ

НАСИЧЕНА НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

 • Illustration

  Лекційні, практичні та семінарські заняття, лабораторні роботи , які розглядаються через призму новітніх наукових даних та досягнень – все це дозволяє розкрити сучасні аспекти Вашого майбутнього фаху.

ВИРІШЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ СИТУАЦІЙ

 • Illustration

  Ви набудете практичних навичок на заняттях, вирішуючи професійні та виробничі ситуації, та отримаєте необхідний для роботи досвід під час проходження різних видів практик.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СУПРОВІД

 • Illustration

  У вирішенні будь-якого питання протягом усього періоду навчання Ви зможете звернутися за допомогою до адміністрації та викладачів коледжу. А ще у вас буде ваш надійний друг і наставник – класний керівник.

СУЧАСНІ ІНСТРУМЕНТИ

 • Illustration

  Новітні методики у викладанні навчального матеріалу у тісному поєднанні з виробництвом, залучення до тематичних лекцій практиків і стейкхолдерів з провідних підприємств та організацій галузі.

ВЛАСНИЙ ГРАФІК НАВЧАННЯ

 • Illustration

  Ви отримаєте знання в навчальних лабораторіях, на переробних підприємствах харчової промисловості; крафтові виробництва відкриють для вас свої лайфхаки, а також зможете самостійно підлаштувати свій трудовий графік під освітній процес, використовуючи освітню платформу Всеосвіта. Особисто поспілкуватися з викладачем посередництвом ZOOM-конференцій.

ВИКЛАДАЧІ-ПРАКТИКИ

 • Illustration

  Вас навчатимуть висококваліфіковані викладачі із залученням провідних профільних спеціалістів, які мають досвід роботи на підприємствах, у різних установах та організаціях .Ви опануєте тонкощами знань, які зможете закріпити, приймаючи участь у різноманітних конкурсах, тренінгах, майстер-класах та під час проходження практик.

Illustration

ЯК ОРГАНІЗОВАНО НАВЧАННЯ?

ТЕОРІЯ+ПРАКТИКА

 • Illustration

  Ви відвідуєте лекційні й практичні заняття тощо, отримуєте завдання за навчальною темою та покрокову інструкцію його виконання.

QUESTIONS/ANSWERS

 • Illustration

  Викладачі проводять заняття і консультації, які дозволять краще засвоїти програмовий матеріал, не залишаючи питань без відповідей.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ І ТЕСТУВАННЯ

 • Illustration

  Протягом всього курсу наші викладачі здійснюють тестування та перевірку Ваших домашніх завданнь, відповідають на всі питання, за потреби проводять додаткові безкоштовні консультації, а класний керівник супроводжує під час навчання, підтримує, надихає і спрямовує.

ІСПИТИ ТА ЗАЛІКИ

 • Illustration

  Індивідуальний навчальний план здобувача освіти передбачає в кінці кожного семестру складання іспитів та заліків, а наприкінці навчання - комплексний фаховий екзамен, результатом якого є довгоочікуваний диплом фахового молодшого бакалавра державного зразка.

БУДУЙ СВОЄ ЖИТТЯ РАЗОМ З НАМИ!