100-річчяз дня заснування

+380-50-6264506

100-річчяз дня заснування

Культура

Культурне життя

Студентське дозвілля - яскрава сторінка студентського життя.

Від сесії до сесії живуть студенти весело…Дозвілля студентів є одним з пріоритетних напрямків діяльності ВСП «Бердянський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного» оскільки воно займає помітне місце у комплексі виховної роботи зі студентською молоддю.
Немає на світі нікого, щасливішого від студента – це особливий стан душі, це вічна весна, сонце, кохання, це найдивовижніша пора життя.Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Адже це чи не єдині "безтурботні" моменти людського життя, коли можна мріяти і здійснювати ці мрії, знаходити нових друзів і навіть кохання… Студентство – одне з кращих винаходів людства, це відмінний шанс побачити світ, це пора нових знайомств на довгі, довгі роки.
Попри те, що вільного часу у студентів не так вже й багато, у нас створено умови для творчого розвитку здобувачів передфахової вищої освіти. Наше дозвілля розраховане на тих, хто сприймає студентське життя як суцільне свято; для тих, хто хоче поєднувати корисне з приємним. Наші гуртки завжди відкрита для творчої, обдарованої і талановитої молоді.
Запрошуємо усіх приєднатися до команди активних, креативних, щирих і талановитих студентів коледжу! На базі коледжу діють танцювальний колектив «Мегаполіс», вокальний гурток «Стежина».
Учасники творчих колективів нашого коледжу – ініціативні та цілеспрямовані молоді люди, за участю яких яскраво і видовищно відбуваються різноманітні святкові заходи. Наші творчі колективи неодноразово ставали призерами та лауреатами міських, обласних, Всеукраїнських фестивалів і конкурсів. Без них у коледжі не відбувається жодного заходу, жодного свята або вечора.

Багато розважально-культурних заходів стали традиційними й користуються великою популярністю серед студентської молоді. Щорічно проводяться святкування – «Дебют першокурсників», «День вчителя», «Свято Захисників та Захисниць України, «Святкування дня Святого Миколая», «Новий рік» , «День закоханих», «Свято 8 Березня», «День вишиванки», «День Матері» та багато інших.
Участь у культурно-дозвіллєвому житті коледжу дає можливість здобувачам освіти реалізувати свій творчий потенціал та створює умови для самовдосконалення та самореалізації.