100-річчяз дня заснування
ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ (БРОДИЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО ТА ВИНОРОБСТВО)
Для перегляду "клікніть" на зображенні
Для перегляду "клікніть" на зображенні
ВИНОРОБНА ПРОМИСЛОВІСТЬ В УКРАЇНІ
ВИДИ ПІДПРИЄМСТВ ВИНОРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
ДИНАМІКА РИНКУ ПРАЦІ
ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ НА ВИНОРОБНИХ ВИРОБНИЦТВАХ
Профілактичний медичний огляд
Для визначення стану здоров'я працівника та виконання професійних обов'язків в умовах дії конкретних факторів виробничого середовища.
Можлива надурочна робота
Застосовується у разі потреби невідкладної переробки свіжої сировини для уникнення погіршення якості готової продукції.
Можливий змінний графік роботи
На багатьох підприємствах запроваджується змінна робота - це робота в дві, або три зміни, так як сезон вирощування винограду співпадає з сезоном його масової переробки.
Високий рівень відповідальності
Від дотримання параметрів технологічних процесів залежить якість продукції та робота всього підприємства в цілому.
ПРОФЕСІЙНІ НАПРЯМКИ І КАР'ЄРА
Винороб - це спеціаліст-технолог у галузі виноробства та бродильних виробництв.Він розбирається в різних винах, має значний багаж знань щодо особливостей певних смакових відтінків, здатний майстерно поєднати різні сорти винограду у вишуканий та неповторний купаж - суміш, де на кожен із сортів припадає конкретна частина.За словами досвідчених виноробів, справжній професіонал містить у пам'яті смаки всіх видів сировини, необхідної для отримання якісного продукту.
МІСЦЕ РОБОТИ ФАХІВЦЯ:виробничий цех, сировинний майданчик, сховища-холодильники, склад готової продукції, лабораторія
НЕОБХІДНІ НАВИЧКИ:● тонкий смак та нюх;● відмінно розвинена пам'ять на смаки та аромати;● здатність аналізувати отриману інформацію;● уважність та організованість.
НЕОБХІДНІ ЗНАННЯ ТА ОСВІТА:● вища/фахова передвища освіта ● відмінні знання у галузі хімії;● особливості правильної експлуатації спецобладнання, та можливі варіанти усунення незначних поломок;● технологію виготовлення продукції.
ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ:● розробка рецептів вин та підбір правильних інгредієнтів;● управління виробництвом виноробної продукції;● контроль дотримання технологічних схем приготування вин;● участь у складанні купажів;● проведення дегустаційних процедур;● контроль якості сировини і готової продукції;● контроль процесу розливу вина в пляшки;● ведення технологічної документації.
КАР’ЄРА ТЕХНОЛОГА-ВИНОРОБА:
ПОРАДИ З ПЛАНУВАННЯ КАР’ЄРИ