День доброти
13.11.2024 у Всесвітній день доброти для здобувачів освіти І–х та ІІ–х курсів психологом коледжу проведено тренінг «Всевітній день доброти».
13 листопада в Україні і світі святкують Всесвітній день доброти. Цей день був започаткований 1998 року організацією World Kindness Movement, яка об'єднує різні благодійні та волонтерські організації з усього світу. Мета цього свята – нагадати людям про важливість доброти, співчуття та підтримки один одного. Під час заходу студенти поглибили свої знання з історії створення свята, підготували цікаві факти про його святкування. Здобувачі освіти також знайомились з традиціями святкування цього дня, заповнили анкету, пограли в ігри.
Кожна людина вкладає в це поняття те, що торкається душі і серця, що змушує відчувати гордість за те,що ти справді ЛЮДИНА; те, що дає віру в перемогу світлого над темним; те, чому навчають у школі та розповідають батьки.
Саме поняття доброта дуже абстрактне, і тому важко дати точне визначення. У кожного з нас є власне уявлення про людську доброту. У процесі життєвого досвіду і виховання ми наповнюємо це поняття індивідуальним змістом. Однак, все ж склалися і загальні уявлення про доброту. Виходячи з яких, людина, яку можна назвати добрим характеризується чуйністю, схильністю до інших, часом незнайомим йому людям, бажанням зробити щось хороше для інших, при чому абсолютно безоплатно, надати допомогу, підтримати когось, вміє співчувати і співпереживати, здатний любити, піклуватися про рідних і близьких йому людей, добрі наміри і вчинки такої людини завжди добровільні. А також доброта тісно пов'язана з відповідальністю.
Ми відповідаємо за свої добрі вчинки, так як вони теж є вчинками. Таким чином, якщо спробувати узагальнити всі ці характеристики, то вийти, що доброта - це відкрите, позитивне ставлення до світу і бажання блага для всіх. Або, як казав видатної американський письменник Марк Твен, доброта - це те, що може побачити сліпий і почути глухий.