100-річчяз дня заснування

+380-50-6264506

100-річчяз дня заснування

Світ без кордонів

Світ без кордонів

Бердянський фаховий коледж має багатий досвід у міжнародному співробітництві. І ми цим дуже пишаємося. Все почалося у 2006 році, коли коледж  почав розвивати дружні стосунки з Корпусом Миру США, який направляв своїх волонтерів працювати в містах і селах України. Таким чином, ми змогли прийняти три добровольця.

За ініціативи і підтримки волонтерки Сари Бьорчстед (м. Балтімор, США), яка працювала  в стінах коледжу протягом двох років і здійснювала програму з підготовки студентської молоді м. Бердянська до майбутньої професійної кар’єри, пропаганди здорового способу життя і профілактики ВІЛ /СНІД, розвитку лідерських навичок і активної громадянської позиції, в коледжі розпочав свою діяльність розмовний клуб. Здобувачі освіти та викладачі коледжу мають змогу покращити свої навички спілкування англійською мовою, пізнавати  світ і розширити кругозір, обмінюватися культурними цінностями.

З вітальним словом до присутніх звернулася в.о.директора Ірина Ніколаєва, яка висловила велику вдячність американському народу за допомогу і підтримку України у боротьбі проти російської агресії.

Дружня, невимушена атмосфера та позитивні емоції, розуміння того, що українці  не залишаються на самоті  в нелегкі часи і нас підтримує світова демократична спільнота- це саме те, що надихає молодь і дає віру в щасливе майбутнє!