100-річчяз дня заснування

+380-50-6264506

100-річчяз дня заснування

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного посідає 54 місце у рейтингу веб популярності uniRank University Ranking

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного посідає 54 місце у рейтингу веб популярності uniRank University Ranking

За підсумками оновленого світового рейтингу uniRank, ТДАТУ посів 54 позицію серед ЗВО України і покращив свою популярність на 7 пунктів.

uniRank University Ranking є провідним міжнародним рейтингом вищої освіти та пошуковою системою, що містить огляди та рейтинги майже 14000 офіційно визнаних університетів і коледжів у 200 країнах, з них 181- українські ЗВО.

Поточний uniRank University Ranking заснований на алгоритмі, що включає 5 неупереджених і незалежних веб-метрик, які беруться з 4 різних джерел веб-розвідки: Moz Domain Authority, Alexa Global Rank, SimilarWeb Global Rank, Majestic Referring Domains, Majestic Trust Flow

Формула, ухвалена для об’єднання 5 веб-метрик, не розкривається з причин авторського права та мінімізації спроб маніпулювання університетами для досягнення кращого рангу. Університетський рейтинг UniRank, є неакадемічним рейтингом університетів, тому він менш суворий, ніж рейтинги академічних університетів.

Індикатори рейтингу:– рівень відвідуваності сайту університету;– кількість активних сторінок;– показники метрики потоку;– кількість унікальних відвідувачів;– перегляди сторінок на сайті вузу з мобільних пристроїв і ПК користувачів.

uniRank University Ranking майже єдиний світовий рейтинг, який відстежує рівень популярності університетів у соціальних мережах: Facebook, Твиттер, Instagram, Youtube. Нещодавно додані ще Linkedin і TikTok.

У соцмережах ТДАТУ посідає наступні місця: Youtube – 1, Твиттер – 49, Instagram 51, Facebook – 93.

З 2023 року ТДАТУ розвиває LinkedIn – соціальну мережа для пошуку і встановлення ділових контактів, де зареєстровано понад 774 мільйонів користувачів, що представляють 150 галузей бізнесу з 200 країн.

TikTok – найпопулярніша платформа, китайський соцмедійний застосунок для створення та поширення коротких відео, відеофайлів та онлайн-трансляцій. Сервіс запущено у вересні 2016 китайською компанією ByteDance.