100-річчяз дня заснування
072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК
ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК
фаховий молодший бакалавр
Фаховий молодший бакалавр з фінансів, банківської справи та страхування
денна, заочна
державний бюджет, кошти фізичних і юридичних осіб
на базі 9 класів - 2 роки і 10 місяцівна базі 11 класів і ПТНЗ – 1 рік і 10 місяців
1 рік і 10 місяців
072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК
ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК
фаховий молодший бакалавр
Фаховий молодший бакалавр з фінансів, банківської справи та страхування
денна, заочна
державний бюджет, кошти фізичних і юридичних осіб
на базі 9 класів - 2 роки і 10 місяцівна базі 11 класів і ПТНЗ – 1 рік і 10 місяців
1 рік і 10 місяців
Науковцями доведено, що половина людства має творчий склад розуму, а інша половина - математичний, точний. Якщо ви любите цифри, математику – професія фінансиста для вас. При цьому, на сьогоднішній день, це одна з найбільш затребуваніших професій та одна з найбільш оплачуваних! Фінансист – це дуже багатофункціональна професія.
Ви можете працювати як в банках, так і біржах, інвестиційних фондах, або просто на підприємстві промислової галузі чи харчової, адже всі ці організації працюють з грошима та отримують дохід. І їм потрібен такий працівник, як фінансист, для вмілого фінансового аналізу та примноження доходів. В основному, місце роботи фінансиста – це офіс, кабінет, але, на сьогоднішній день, все змінюється. Так і біржові ринки та організації підлаштовуються під реалії, тому працювати фінансист може і дистанційно. В цьому є свої переваги, адже ви може проживати в невеликому місті, а працювати на компанію, яка знаходиться в зовсім іншому місті, або навіть країні.
Головне завдання фінансиста – вміти раціонально розпоряджатися коштами, ефективно управляти прибутком і рентабельністю, здійснювати фінансовий контроль; планувати, в кого і скільки позичити та куди вкласти гроші; орієнтуватися в оподаткуванні, вміти захищати заощадження від інфляції.
До якої професійної роботи готовий фахівець?
● У сфері фінансів – це фахівець, який проводить фінансове посередництво, страхування, керування у банківській сфері, управління та нагляд у сфері оподаткування, організує роботу фінансових служб підприємств та установ різних форм власності.● У банківській сфері – здійснює кредитні, депозитні та інші банківські операції, проводить розрахунки і складає звітність в комерційних банках, кредитних організаціях та інших кредитно-фінансових установах.● У сфері страхування – надає всі види страхових та перестрахових послуг, укладає і обслуговує страхові договори.
● Економісти були і залишаються найбільш популярними фахівцями на ринку праці;● Спеціальність фінансиста є багатогранною, бо пропонує реалізацію у великій кількості цікавих посад;● Якщо ви комунікабельна та амбітна людина, ви неодмінно досягнете успіху;● Швидке кар'єрне зростання;
● Високий рівень заробітної плати.
● АТ КБ «ПриватБанк»● АТ «Ощадбанк»
Випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» придатні до працевлаштування на посади у відповідності до Національного класифікатора професій ДК 003:2010, а саме:● у органах державного фінансового управління і контролю, податкового адміністрування, ● у банках і кредитних спілках, ● у страхових та інвестиційних компаніях, ● у сферах грошового посередництва, недержавного пенсійного страхування, біржової діяльності та підприємствах різних форм власності.
Фахівець здатний виконувати професійні роботи за ДК003:2010:
● дилери (біржові торгівці за свій рахунок) та брокери (посередники) із заставних та фінансових операцій● агент страховий ● фахівці в галузі фінансів і торгівлі ● інспектор з організації інкасації та перевезення цінностей● інспектор кредитний● інспектор обмінного пункту ● технічні фахівці в галузі управління● інспектор-ревізор ● ревізор● інспектор з інвентаризації● інспектори податкової служби ● інспектор з контролю за цінами● ревізор-інспектор податковий