100-річчяз дня заснування

+380-50-6264506

100-річчяз дня заснування

Патріотична акція -  ЛАНЦЮЖОК НЕЗЛАМНОСТІ

Патріотична акція - ЛАНЦЮЖОК НЕЗЛАМНОСТІ

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Саме в цей день вже втретє студентська спільнота фахових коледжів Запорізької області, військовослужбовці, представники ГО «Наші мрії» та Запорізької філії обласного Центру зайнятості підтримала ЛАНЦЮЖОК НЕЗЛАМНОСТІ – патріотичну акцію, що єднає запорізьку молодь і захисників України.

Довідка. Символом акції Ланцюжок незламності стали янголи-охоронці, створені з відстріляних на фронті гільз. Здобувачі освіти Економіко-правничого фахового коледжу Запорізького національного університету власноруч розфарбували їх в національні кольори і запустили Ланцюжок незламності: низку зустрічей в очно-дистанційному форматі на яких студентство вільно спілкується з представниками Збройних сил України. Студентська Рада приймаючого фахового коледжу вручає розписані гільзи військовим як символ єдності поколінь і всебічної підтримки молоддю війська.

Здобувачі освіти ВСП «Бердянський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» брали участь у патріотичній акції Ланцюжок незламності вперше. І були у захваті від розповідей  запрошених  військовослужбовців,   які  багато говорили зі студентами про життя і смерть, страх, мотивацію, натхнення, мужність, героїзм, відповідальність, цінність знання, очікувану перемогу і майбутнє України, яке, на переконання всіх, буде мирним і процвітаючим. Ділилися особливостями своєї служби, особистими мріями і сподіваннями. А студентська молодь розповідала про те, як багато вона робить задля перемоги і як важливо кожному і кожній чути, що допомога доходе до військових, підтримує їх і допомагає триматися на найгарячіших напрямках фронту.