100-річчяз дня заснування

+380-50-6264506

100-річчяз дня заснування

Сто тисяч

Сто тисяч

8 жовтня 2023 року колектив коледжу відвідав Запорізький академічний обласний театр юного глядача, переглянувши виставу Івана Карпенко-Карого «Сто тисяч».

Корифей українського театру І.Карпенко-Карий написав геніальний драматургічний твір, який залишається актуальним і через століття. Сповнена шекспірівськими пристрастями п’єса точно і яскраво змальовує людські характери. А вони, в свою чергу, провокують вражаючі події.

Всі думки головного героя трагікомедії Герасима Калитки крутяться навколо одного: як дістати грошей, щоб скупити навколо всю землю. Він змушує працювати день та ніч і рідних, і наймитів. Він готовий битися до крові, аби не віддати гроші… Одне слово – одержимий! Калитка прагне швидко розбагатіти, але він переконаний, що чесним шляхом заробити неможливо. В освіту він не вірить, зверхньо ставиться до ерудованих людей, гадаючи, що наука – це дурня, яка грошей не приносить. Заради наживи він здатний піти на будь-яку аферу. І душі не пожалкує, «бо без душі, мабуть, легше, ніж без грошей», - говорить один із персонажів п’єси.

В інтерпретації молодого режисера Генадія Широченко відомий твір заграв новими фарбами, викликав безліч асоціацій із сьогоденням та підштовхнув глядачів до роздумів.