100-річчяз дня заснування

+380-50-6264506

100-річчяз дня заснування

Загальноколеджівський захід «Моя професія - технолог»

Загальноколеджівський захід «Моя професія - технолог»

17 жовтня 2023 р цикловою комісією хіміко-технологічних дисциплін був проведений відкритий виховний захід «Моя професія – технолог», який присвячений Дню працівника харчової промисловості. В нашому коледжі проводиться підготовка здобувачів освіти за спеціальністю Харчові технології з двох спеціалізацій – це «Бродильне виробництво і виноробство» і «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів», тому вважаємо це свято своїм професійним.

Другий рік поспіль ми відзначаємо День працівників харчової промисловості у складний період повномасштабної воєнної агресії росії проти України. Проте, навіть за таких умов завдяки напруженій і ефективній праці своїх фахівців харчова промисловість України демонструє спроможність забезпечити продовольчу безпеку країни.

Здобувачі освіти дізналися хто такий технолог, які функції він виконує, які перспективи він має. Ми поринули в історію виникнення виноробства та консервування, побачили як працює переробний цех і вважаємо, що майбутні технологи гідно оцінили обрану спеціальність. Щоб стати спеціалістом високої кваліфікації необхідно мати міцні знання з обраної професії, а також практичні навички, вміти приймати самостійні рішення та працювати в колективі.

Саме вам, сьогоднішнім здобувачам освіти, будувати майбутнє нашої держави, саме від вас буде залежати якість продуктів харчування, і як наслідок - здоров’я нації. Свій вибір професії ви вже зробили, але шлях до професіоналізму довгий. І ось основна мета цього заходу - показати особливості майбутньої спеціальності, ким можете працювати, що треба вміти і знати, щоб трудова діяльність була успішною і приносила задоволення.

Після нашої Перемоги Україна буде відновлюватися і такі спеціалісти, як технологи – консервщики та технологи-винороби завжди будуть потрібні на всіх підприємствах харчової галузі і аграрного сектору, тому що: скільки буде існувати людство – стільки і буде існувати харчова промисловість!

Зважаючи на те, що здобувачі освіти почули і побачили на цьому заході, викладачі циклової комісії впевнені, що вони переконались в правильності обраної професії і гідно будуть нести звання випускника Бердянського фахового коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!