100-річчяз дня заснування

+380-50-6264506

100-річчяз дня заснування

Профорієнтаційний путівник

ШАНОВНИЙ ГІСТЬ!

«....Шлях довжиною у тисячу кілометрів починається з першого кроку»Лао-Цзи

Кожна людина іде по життю своїм унікальним шляхом. Він особливий. І ми ніколи не зможемо пройти його вдруге. Цей шлях веде широкими, відкритими просторами, а іноді вузькими, тернистими стежками.Ми допомагаємо обрати саме твій неповторний шлях!Ми знаємо, як зробити життєву дорогу цікавою, насиченою і продуктивною!Ми даємо можливість рухатись вперед, долаючи будь-які перешкоди!Ми показуємо як знайти себе і реалізувати свій потенціал!Ми доводимо, що використовувати всі можливості сьогодення легко! Ми навчаємо будувати майбутнє!

Illustration

Для того, щоб ми могли зв’язатись з Вами заповніть анкету.Це не займе багато часу.

Спеціальності

вибери ту, яка найбільше до вподоби

Аграрні фахівці у списку найбільш затребуваних професій в Україні, а попит на них буде постійно підвищуватись. Аграрний сектор в Україні росте з кожним роком, а тому кваліфікованих фахівців з агрономічною освітою потребує ціла низка сфер бізнесу: агрохолдинги, фермерські підприємства, хімічні, насіннєві, інвестиційні, переробні та торгові компанії, що займаються сільгосппродукцією і сільгосптехнікою і навіть банки.

Illustration

Агроном — це творча професія, яка вимагає постійних пошуків нових рішень і технологій. Агроном повинен постійно вчитися, удосконалюватися у професії.

Всі ми з вами, ходимо до магазину, бачимо велике різноманіття продуктів та готових страв, але ми ніколи не задумуємося над тим, як ці страви готують, яке обладнання використовують та хто його обслуговує. Механік з експлуатації та ремонту обладнання харчового виробництва – це фахівець, який добре знає: будову харчового обладнання; його технічні характеристики; методи раціональної експлуатації; організацію, планування та методи ремонту обладнання; ремонт та експлуатацію побутових та промислових холодильників.

Illustration

“Галузеве машинобудування” — це спеціальність для тих, хто розуміє, що сучасний світ робить цікавим і комфортним техніка. Вміння проектувати та комплектувати технологічні лінії, монтувати їх, виконувати налагоджувальні роботи, експлуатувати та надавати сервісне обслуговування обладнанню харчових підприємств - зробить Вас затребуваним на ринку праці.

"Знайдіть собі роботу до душі і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті» ..... мудрець Конфуцій. Професія – свято! Професія – вибух позитивних емоцій! Кожного дня нові перспективи, нові горизонти, новий пейзаж за вікном. Туризм! Саме та спеціальність, яка дозволить Вам побачити світ!

Basalt photo

Якщо ви любите подорожувати і бажаєте забезпечити собі яскраве майбутнє, хочете отримати економічну і мовну підготовку та знання з підприємництва, розвивати свої творчі здібності, комунікативні навички, лідерські якості – обирайте «Туризм», одну з найперспективніших спеціальностей, яка дає можливість працевлаштування не тільки в Україні, а і в будь-якій країні світу.

Харчування – це невід’ємна частина нашого життя, необхідна, як повітря, що приносить море задоволень, робить нас працездатними та здоровими. А особливо консерви з плодів та овочів, які забеспечують нас вітамінами в зимовий період часу, скорочують витрати часу на приготування страв в громадському харчуванні, задовільняють потреби в їжі армії і флоту, туристів, наукових експедицій. Також, без консервів неможливі були б польоти в космос! Тому, саме консервна

Basalt photo

Виноробство і пивоваріння – одна із найдавніших, творчих і найбільш вишуканих професій людства у всі часи. Тому, особливо талановиті технологи завжди необхідні на ринку праці.Робота з вином приваблива і непередбачувана. Нові відчуття, відкриття, дегустації, авторське та крафтове виробництво — дають змогу створювати різні алкогольні і безалкогольні напої. А це є потенційні можливості фахівця спеціальності «Харчові технології» (Бродильне виробництво і виноробство)

промисловість є однією з провідних галузей харчової промисловості. Фахівці в галузі виробництва харчових продуктів завжди мали і матимуть високий соціальний статус. Саме таких висококласних фахівців готують в нашому Бердянському фаховому коледжі ТДАТУ.Тож давайте познайомимось з цією спеціальністю ближче. Пропонуємо вам інтерактивну вправу «Знайди пару». Памятаємо, що той, хто буде найактивнішим, отримає бонус- нагородження! Будьте уважними – ми починаємо!

Basalt photo


Технологи харчової промисловості, напряму "Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів" - потрібні консервним заводам, молокозаводам, хлібопекарням, м'ясокомбінатам та підприємствам громадського харчування, лабораторіям всіх харчових підприємств, промисловим сховищам-холодильникам, засолювальним пунктам супермаркетів, заводам з виробництва біодобавок, крафтовим підприємствам та ін.Обираєте навчання за спеціальністю «Харчові технології», опановуєте ефективні технології зберігання і переробки плодоовочевої продукції, стаєте висококласним фахівцем-технологом харчових виробництв – і ви затребувані на ринку праці та завжди маєте високий соціальний статус.

Гроші – одна з форм влади, сили. Але ще могутніше – це фінансова освіта. Якщо ви знаєте, як працюють гроші, ви отримуєте владу над ними і можете починати будувати своє блискуче майбутнє.

Basalt photo

Опанувати секрети фінансових знань, перейти у спілкуванні з грошима на «ти», стати диригентом фінансових потоків, а не бути останньою скрипкою в оркестрі споживачів життєвих благ – потенційні можливості фахівця спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»!

Вибір професії – це важливе рішення! Праця має приносити задоволення та гарний дохід. Майбутня професія — це початок твого унікального шляху! Аби професійний шлях відкрився, слід просто прийняти рішення та зробити крок у своє майбутнє. Щоб одного ранку прокинутись з думкою: “Я зробив це! Я знайшов себе”.