100-річчяз дня заснування
Прийоми, які допоможуть відпустити злість.
🔥 На що схожі ваші агресивні прояви? Слід уявити агресію як форму: це може бути предмет або жива істота. Намалюйте цей образ або знайдіть предмет який уособить ваш гнів, і почніть з ним розмовляти, відверто скажіть чому відчуваєте гнів.
🔥 Ви маєте знищити образ вашого кривдника, для підсвідомості це буде сигнал. Якщо ви його малювали, розірвіть малюнок, якщо ліпили розплющіть, або ж наберіть стакан води скажіть свої гнівні слова і вилийте цю воду.
🔥 Злість можна легко та ефективно виражати через тіло за допомогою фізичних вправ, танців або рухів, віджимання, біг, підійде будь-який спорт.
🔥 Можна взяти ковдру за кінці і струшувати її з усих сил. Повибивайте подушки, покидайте каміння у воду, добре підійде іграшка антистрес. У ці моменти проговорюйте свої відчуття.
🚫❌ Не дієвим буде виплескувати свою злість на близьких та друзів, так ви передаєте негатив їм і відштовхуєте від себе.
🌿 Вчіться екологічно справлятися зі своїми сильними емоціями!!
Тест на перевірку емоційного вигорання.
Розгляньте зображення та виберіть одного птаха, який сподобався більше.
1. Активність - це добре, але не перевантажуйтесь. Навчіться говорити "ні", щоб зберегти своє здоров'я. 2. Невдачі - це частина життя. Прийміть себе та інших такими як вони є. Опануйте своїми емоціями, тримайте фокус уваги на тому що вас заспокоює. 3. Ви чомусь навмисно забираєте в себе час на відпочинок, і постійно шукаєте собі нові завдання. Зупиніться, почитайте книгу, послухайте спокійну музику, побудьте в тиші.4. Відсутність впевненості у собі не дає вам можливості розслабитися. Ви шукаєте у всьому недоліки, прийміть життя з усіма його недосконалостями.5. Вам подобається допомагати іншим, але і вам самим необхідна підтримка. Більше спілкуйтесь і діліться своїми переживаннями.6. Ваша щедрість - ваша сила, але не дозволяйте іншим зловживати цим. Слідкуйте за своїми кордонами. 7. Ви емоційна людина, саме це вас і втомлює. Вчіться знімати напругу через фізичні вправи та спокійні заняття.
"Невидимі" вправи - гімнастика, яку можна виконувати в будь-якому місці та зручний для вас час.
Користь такої гімнастики:
🔘 сприяє роботі всіх груп м'язів;
🔘 активізує роботу внутрішніх органів;
🔘 стимулює процеси кровообігу;
🔘 прискорює обмін речовин;
🔘 заспокоює нервову систему.
Спробуйте "невидимі" вправи:
1. Підйоми п'яток.
Робіть по 40 разів, можна сидіти, можна стояти, як вам зручно.
2. Підйоми носків.
Повністю станьте на ступні ніг і піднімайте тільки область носків, напружуйте м'язи гомілки, так само 40 разів.
3. Напруження м'язів живота.
Втягуйте і розслабляйте м'язи живота і області тазу, глибоко дихайте, виконувати 3 хвилини.
4. Зводьте лопатки. Розправте плечі, напружуйте лопатки зводьте їх та розводьте, виконуйте 3 хвилини.
5. Стискайте долоні в кулак.
Руки можуть бути в будь-якому положенні, виконувати 50 разів.
6. Повертайте голову по сторонам.
Виконуйте 20 разів, повільно та плавно.
7. Витягуйте підборіддя.
Так, щоб відчути натягнення шкіри на шиї, протягом 2 хвилин.
Поради для молоді: 10 секретів успішної співбесіди
Шановні випускники, зараз ви на порозі завершення навчання у коледжі, багато з Вас підуть навчатися далі, дехто планує далі працювати, хтось думає поєднувати роботу і навчання. Сподіваємося Вас налаштують на успішну співбесіду наші поради. Найважливішим і вирішальним етапом на шляху до бажаного робочого місця є співбесіда. Будь-яка співбесіда – це новий досвід, який може виявитися корисним. Це можливість оцінити себе, завести ділові контакти, вчасно усвідомити, що, можливо, засиділися на нинішньому місці роботи, і вирішити, куди рухатися далі.
Корисні підказки щодо організації дистанційного навчання здобувачам освіти
З карантином ми, перейшли на формат дистанційної роботи.
Для багатьох студентів це буде перший такий досвід, тож кожному доведеться шукати спосіб, як виконувати всі завдання з дому без втрати продуктивності й у тісному контакті з викладачами. Для переходу на дистанційне навчання замало просто взяти ноутбуки і закрити за собою двері коледжу, найскладніше починається, коли Ви починаєте свій робочий день вдома. Ось кілька порад, завдяки яким можна безболісно перейти на цей формат.
Поради з подолання передекзаменаційного стресу
Тривожність в передекзаменаційний період може проявлятися:
- В почутті ізоляції, про що важко розповісти і батькам, і вчителям;
- в панічному занепокоєнні, яке складно подолати;
- в стані незадоволеності в своїх силах;
- у відчутті, що нічого не можна встигнути за час, що залишився;
- в розгубленості, через невміння відокремити головне від другорядного.
Поради з подолання передекзаменаційного стресу
Вчитися в навчальному закладі, який ви вибрали, не так уже й важко, головне – уловити ритм, за яким працює система та не пускати все на самоплив. З самого початку потрібно налаштуватися на комунікабельний лад, побороти свій сором і з легкістю знайомитися. У навчальному закладі, де ти тепер навчаєшся, вивчи імена всіх своїх викладачів, відвідуй всі заняття, налагодь контакт з одногрупниками і бажано з деякими з них здружитися по-справжньому.
Психічне здоров'я. Умій володіти собою
Робота над емоційним інтелектом
Телефони довіри. Всеукраїнські безкоштовні
Всеукраїнська дитяча лінія «Телефон довіри» 8 800 500 21 80 За цим номером будь-яка дитина навіть з найвіддаленішого населеного пункту України може звернутися, почути відповідь на важливі, без перебільшення, болючі питання та отримати кваліфіковану консультацію психологів, юристів, педагогів — дітям, батькам. Працює з 09:00-21:00
Шановні першокурсники, що потрібно для того, щоб краще вчитися!
Кожна людина навчається протягом всього свого життя. Тепер такий час що від цього нікуди не подінешся. Здатність неймовірно добре навчатись — це те що дозволило людському виду створити цивілізацію, та заволодіти планетою.
Як вберегти себе від кібербулінгу: поради практичного психолога
Сучасний світ зосередився на вирішенні проблем пов’язаних зі здоров’ям. В умовах карантину, коли ми з вами маємо перебувати більше часу вдома, спілкування шукаємо в мережах Інтернету, навчаємось дистанційно, молодь все частіше стикається з кібербулінгом. Раніше хуліганів можна було зустріти на вулиці, та зараз вони частково перейшли в Інтернет.
Як зберігати рівновагу під тиском стресу: 10 порад
Вміння, яке всім нам час від часу потрібне, — контроль над власними емоціями. Особливо це важливо в критичних та стресових ситуаціях. Тому сьогодні пропонуємо ознайомитись з методами, які допоможуть вам зберігати рівновагу під тиском стресу. Здатність керувати своїми емоціями і зберігати спокій під тиском обставин має прямий зв’язок з вашою продуктивністю.
Навичка XXI століття. Як розвинути креативне мислення: поради практичного психолога
Креативність вносять в топ-навичок для майбутнього, тренінги та книжки пропонують безліч способів її зміцнити, від дітей очікують креативність ще до того, як вони навчились відтворювати знання. Чому ж розвинуте креативне мислення прописується у вимогах до вакантних місць і згадується в резюме кандидатів на посади?
СЕКРЕТИ ПЕТ-ТЕРАПІЇ💫
🖇 Пет-терапія - це напрям у психотерапії, який використовує при лікуванні взаємодію з тваринами (собаками, котами, кіньми, кроликами, птахами та ін.).
🕊 Назва "pet" з англ. перекладається, як "домашній улюбленець", цей напрям у психології називають анімалотерапія. 🐶🐩 Собаки. Допомогають впоратися з депресією, швидко заспокоїтись у стресовій ситуації, дарують позитивні емоції. 🐎 🐴 Коні. Допомогають боротися із залежностями, їзда верхи зміцнює організм, догляд за конем знімає емоційну напругу. 🐈🐱 Кішки. Заспокоюють психіку людини, нормалізують сон, мурликання кішки розслабляє та стимулює вироблення гормону радості - окситоцину. 🐰🐇Кролики. Погладжування кроликів допомагає розвивати мілку моторику, їх м'яка приємна шкіра розслабляє і заспокоює нервову систему. 🐦🦜 Птахи. Папуги здатні допомагати постраждалим від насилля, їх щебетання прибирає сум від одинацтва, виникає бажання поспілкуватися.Один із доступних методів психологічної допомоги - пет-терапія, обирайте тваринку до душі!