100-річчяз дня заснування

+380-50-6264506

100-річчяз дня заснування

Подорожі та екскурсії

Світ - це книга.І хто не подорожував по світу - прочитав у книзі лише одну сторінку. 

Августин Аврелій

Людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати. Подорожуючи, ми збагачуємо себе новими враженнями, емоціями, незабутніми спогадами, які відіграють важливу роль у формуванні нашого світогляду.
Студентські роки – це не тільки роки навчання, а й роки цікавих подорожей, екскурсій, знайомств.Екскурсії та подорожі сприяють більш конкретному сприйняттю світу. І тому здобувачі освіти нашого коледжу завжди готові до нових пригод і відкриттів. Цікаві місця, незабутні емоції, мальовничі краєвиди, дотик до історії - ось з якими враженнями повертаються студенти з цікавих екскурсій і подорожей.
На канікулах студенти коледжу здійснюють подорожі до чарівних міст Львова, Одеси, Кам’янця-Подільського, Миколаєва, Полтави, Ужгорода, які вражають своєю архітектурою, пам’ятками, традиціями.
А подорожуючи Києвом здобувачі освіти здійснили цікаву і пізнавальну подорож в історію науки і техніки не лише України, а й світу, відвідавши Політехнічний музей при НТУУ КПІ ім. І.Сікорського. Вони дізналися багато цікавого з таких галузей, як електроніка, космонавтика, радіотехніка, авіація, наземний і водний транспорт. Молодь по-справжньому доторкнулися до космічного корабля "Восток-4", раритетних автомобілів, перших тракторів.
Інколи серед зими можна потрапити у літо, і необов’язково долати для цього тисячі кілометрів. Можна лише здійснити таку мандрівку, відвідавши унікальне місце с.Рожни на Київщині - бананову ферму. Це величезні теплиці з тропічними та субтропічними рослинами, у яких студенти на власні очі побачили, як у природі ростуть банани, мандарини, апельсини, ананаси, кава та багато інших видів тропічних рослин.

Чільне місце посідають і виробничі екскурсії. Наших студентів цікавить, що буде завтра! Тому з безліччю розумних питань здобувачі освіти нашого коледжу завітали на промислові підприємства міста Бердянська «ПрАТ «Бердянські жниварки», ТОВ «Бердянські ковбаси», ТДВ «Бердянський хлібокомбінат», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ТА «Темеринда», які забезпечують студентів місцями виробничої практики.
«Завжди приємно спілкуватись зі студентами, вони мотивують, підвищують рівень відповідальності за те, що ми, дорослі, сьогодні, робимо для завтра», - ось як відгукуються працівники промислових підприємств про наших студентів.

Гарним закінченням кожного навчального року в коледжі є екскурсійні подорожі до наймальовничіших куточків України які традиційно організовуються заподанням студради коледжу. Окрім цього, неабияке естетичне задоволення отримують і ті, хто подорожує рідним Запорізьким краєм. Край Запорізький – це сама історія. Тут насправді переймаєшся духом нестримного Дніпра, вільним повітрям колиски козацтва, духом стійкості та нездоланності українського народу. У Запоріжжі, мабуть, як ніде в Україні, помітні традиції, які сягають корінням в багату історію краю.
Це місто – не тільки самобутня історична перлина України, колиска першої у світі демократичної республіки, заснованої запорізькими козаками, але й один з головних центрів розвитку економічного, технологічного та індустріального потенціалу України.
Під час поїздки здобувачі освіти побачили та дізнались чимало цікавого! Але хотілося б розповісти про те, що вразило найбільше.Перше місце, яке студенти відвідали – славнозвісний острів Хортиця - найбільший острів на Дніпрі (довжина 12,5 км, ширина в середньому 2,5 км, який є одним з семи чудес України! Сьогодні Хортиця - це один із найвідоміших Національних заповідників, який, по суті, знаходиться в центрі міста Запоріжжя. Другим об`єктом , який відвідали наші студенти був Дніпрогес. Він додає позитивного туристичного іміджу регіону, унікальна споруда греблі Дніпрогесу та органічно пов'язаний з нею район соцміста Запоріжжя, спроектований всесвітньо відомими архітекторами братами Вєснєними. Особливо незабутнє враження справляє нічний вид Дніпрогесу, жовто-блакитне підсвічування якого затамовує подих багатьох туристів. До речі, в Україні це єдина ГЕС розташована в центрі міста та на якій дозволено рух транспорту через греблю!